Vakantieregeling

Vakantieregeling 2019 – 2020*


 Startdag  3 september 2019
 Herfstvakantie  19 t/m 27 oktober 2019
 Kerstvakantie  
 21 december 2019 t/m 5 januari 2020
 Voorjaarsvakantie  
 21 februari t/m 1 maart 2020
 Paasweekend  10 april t/m 13 april 2020
 Meivakantie  25 april t/m 5 mei 2020
 Hemelvaartweekend   
 21 mei t/m 22 mei 2020
 Pinksterweekend 
 30 mei t/m dinsdag 2 juni 2020
 Zomervakantie  
 18 juli t/m 31 augustus 2020

* Wijzigingen voorbehouden



21 feb

 

VRIJ

Vertrek Snowcamp


22 feb



koor tot 13.00 uur


9

 

VOORJAARSVAKANTIE

27 feb: Snowcamp terug

 

29 feb



koor hele dag en avond


10/23

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

2 mrt


8A

Deadline aanmelding Honours

13.15-15.30 Huygensklas 10

koor


3 mrt




bridge ALV

Interscolaire Volleybaltoernooi

14.45 - 16.15 bijeenkomst werkgroep begaafdheid

4 mrt



16.00 uur Tafeltjesmiddag / -avond


5 mrt

8B

13.15-15.30 Huygensklas 11

Toneel repetitie 16.00-18.30


6 mrt





7 mrt



koor tot 13.00 uur


11/24

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

9 mrt

8a

13.15-15.30 Huygensklas 11

koor

 

10 mrt


Technische doorloop toneel

bridge

14.45 - 15.45 Bijeenkomst werkgroep begaafdheid - selectie Honours

11 mrt

 

Generale repetitie toneel



12 mrt

8B

Voorstelling toneel

13.15-15.30 Huygensklas 12

Toetsroosters bekend


13 mrt

 

Voorstelling toneel



14 mrt


Voorstelling toneel vanaf 13.00

koor tot 13.00 uur


12/25

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

16 mrt

8A

13.15-15.30 Huygensklas 12

koor


17 mrt



bridge

14.45-16.15 Overleg 2 SL-llc’s

14.45016.15 bijeenkomst pioniers

18 mrt




19.30 Thema avond voor ouders over ‘Focus’

19 mrt

8B 

8:30-9:45 Kangoeroewedstrijd

13.15-15.30 Huygensklas 13



20 mrt





21 mrt



koor tot 13.00 uur

Schooldisco Essesteijn van 13.00 - 23.00 uur


22 mrt



Bellitoni 10.00 - 17.00 uur


13/26

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

23 mrt

8A

13.15-15.30 Huygensklas 13

koor

 

24 mrt

5

5

10.00 - 12.00 uur DNA labs, klas 5V bio

12.45 - 14.45 uur DNA labs, klas 5V bio

bridge

14.45-16.15 uur Overleg 3 SL-sectieleiders

25 mrt




 

26 mrt

1 t/m 6

Lesvrij

Personeelsdag


 

27 mrt

1 t/m 6

Toetsweek III


 

28 mrt



koor tot 13.00 uur

 Forum Hadriani middag en avond


14/27

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

30 mrt

1 t/m 6

8A

Toetsweek III

14.30 - 17.00 afsluiting Huygensklas 

koor


31 mrt

1 t/m 6

Toetsweek III

bridge

14u-15.30 teamvergadering

1 apr

1 t/m 6

Toetsweek III



2 apr

1 t/m 6

8B

2

Toetsweek III

14.30 - 17.00 afsluiting Huygensklas 

13.30-14.30 met 30 vrijwillige leerlingen uit klas 2 naar Maduro

koor


3 apr

3 t/m 6

1 en 2

1

2

Toetsweek III

Novumdag

Kunstmuseum?

Groot Dictee



4 apr



koor tot 13.00 uur


5 apr



Bellitoni 10.00-17.00 uur


15/28

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

6 apr


Start P4

koor


7 apr



bridge


8 apr




 

9 apr


Studiedag

lessen vervallen


 

10 apr


GOEDE VRIJDAG



11 apr



koor tot 13.00 uur


16/29

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

13 apr


2e PAASDAG



14 apr



bridge

14.45 -16.15 uur werkgroepen vaardigheden en didactiek

14.45 - 16.15 werkgroep begaafdheid

14.45 - 16.45 BOS-bijeenkomst 6 (nieuwe collega’s)


15 apr

3, 4 en 6

6

08.00 inleveren cijfers in Magister 

12.00 aanvraag herkansing



16 apr

3 en 4

Commissievergaderingen

19.30 Ouderavond Athene-reis


17 apr

3 en 4

6

4 en 5

Commissievergaderingen

08.30 Herkansingen

SCHOLIERENFILMFESTIVAL 1e, 2e 3e uur



18 apr



koor hele dag


19 apr



Bellitoni 10.00-17.00 uur


17/30

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

20 apr

1, 2 en 5

1, 2 en 5

4

8.00 inleveren cijfers


Commissievergaderingen


15.30 uur aanvraag herkansing

koor


21 apr

3

4

1, 2 en 5

Reizen

MaS

Commissievergaderingen

Deadline nieuwsbrief 4

 bridge


22 apr

3

4

6

Reizen

MaS

08.00 uur inleveren herkansingscijfers

Vanaf 13.00 uur intakegesprekken met nieuwe bruggers


23 apr

1

3

4

5

6

1 t/m 5

Globale de

Reizen

MaS

15.30 uur aanvraag herkansing

Cijfercontrole

Brandbrieven uit




24 apr

1

3

4

Globaland

Reizen

MaS



25 apr



koor tot 13.00 uur


26 apr



Bellitoni 10.00 - 17.00 uur


18


MEIVAKANTIE



wo 29 apr



Bellitoni 20.00 - 22.30 uur


za 2 mei



koor tot 13.00 uur


zo 3 mei



Bellitoni 10.00 - 17.00 uur


19/31

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

4 mei


VRIJ

koor


5 mei


VRIJ

bridge


6 mei





7 mei


4 en 5

9.00 - 12.00 Examen Kunst

Herkansingen 



8 mei


9.00 - 12.00 Examen Griekse taal en Cultuur

13.30 - 16.30 Examen Wiskunde A

13.30 - 16.30 Examen Wiskunde B

13.30 - 16.30 Examen Wiskunde C



9 mei



koor hele dag


20/32

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

11 mei


9.00 - 12.00 Examen Aardrijkskunde

13.30 - 16.30 Examen Nederlands

koor

 

12 mei


9.00 - 12.00 Examen Geschiedenis

13.30 - 16.30 Examen Natuurkunde

bridge

14.45 -16.15 uur Didactisch café 4

13 mei


9.00 - 12.00 Examen Duits



14 mei


9.00 - 12.00 Examen Maatschappijwetenschappen

13.30 - 16.30 Examen Biologie



15 mei


9.00 - 12.00 Examen Filosofie

13.30 - 16.00 Examen Engels



16 mei



koor (ochtend)


21/33

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

18 mei




2

9.00 - 12.00 Examen Latijnse taal en Cultuur

13.30 - 16.30 Examen Economie


Mach mit! (Duits) - programma vanaf 12.00 uur?

koor


19 mei



13.30 - 16.30 Examen Scheikunde

bridge

Interscolaire Rugbytoernooi

14.45 - 16.45 BOS-bijeenkomst  (2e jaars collega’s)

14.45 - 15.30 Bijeenkomst Honoursleerlingen en -tutoren


20 mei


13.30 - 16.00 Examen Frans



21 mei


HEMELVAARTSDAG VRIJ

Lenteschool weekend 1


22 mei


VRIJ

Lenteschool weekend 1


23 mei



koor (ochtend)

Lenteschool weekend 1


22/34

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

25 mei



koor


26 mei



bridge

14.45 - 16.45 BOS-bijeenkomst 7 (nieuwe collega’s)

14.45-16.15 uur werkgroepen didactiek en vaardigheden

14.45 - 16.15 werkgroep begaafdheid

27 mei





28 mei




 

29 mei




 

30 mei



koor (ochtend)

Lenteschool weekend 2


23/35

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

1 jun


2e PINKSTERDAG VRIJ



2 jun


VRIJ

bridge


3 jun


14.00 uur ontvangst nieuwe bruggers



4 jun





5 jun





6 jun



koor (ochtend)


24/36

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

8 jun



koor


9 jun



bridge


10 jun


Uitslag TV 1



11 jun



Toetsroosters bekend



12 jun





13 jun



koor (ochtend)


25/37

leerjaar

activiteiten

bijzonder activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

15 jun


TV2

14.00 - 15.30 Ontmoet de tutoren

koor


16 jun


TV2

14.00 - 15.30 Ontmoet de tutoren

bridge

14.45 - 16.45 BOS-bijeenkomst 8 (nieuwe collega’s)


17 jun


TV2



18 jun




Interscolaire Softbaltoernooi


19 jun





20 jun



koor hele dag


26/38

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

22 jun



koor

Vergadering secties LO Spinoza op het Maartens

23 jun



bridge

14.45-16.15 Overleg 3 SL-llc’s

24 jun





25 jun



 


26 jun


Uitslag TV2 



27 jun



koor (ochtend)


27/39

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

29 jun

1 t/m 5

Toetsweek IV                                                                                                                                                                                

koor

 

30 jun

1 t/m 5

Toetsweek IV

bridge


1 jul

1 t/m 5

Toetsweek IV



2 jul

1 t/m 5

Toetsweek IV

 


3 jul

1 t/m 5

1 t/m 6

Toetsweek IV

Eindfeest



4 jul



koor (ochtend)


28/40

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

6 jul

1 t/m 5

1

2


Inhalen toetsen

Amersfoort vanaf 9.30 uur

Omniversum vanaf 9.30 uur

Inhalen toetsen

koor

Oefenen musical Essesteijn

 

7 jul

1 t/m 5

3



Overloop inhalen toetsen

Sportdag leerjaar 3 


bridge

Oefenen musical Essesteijn


8 jul


4 t/m 5

1 t/m 3

1


4, 5

3

6

08.00 uur alle cijfers ingevoerd in Magister

08.30 Ophalen toetsen

09.00 Ophalen toetsen

2 klassen 11 uur  -12.45 uur RMO Leiden 

2 klassen 13 uur - 14.45 uur RMO Leiden 

11.00 uur herkansingen aanvragen

13.00 uur commissievergaderingen 

15.30-22.30 uur Diploma-uitreiking


 

9 jul

4, 5 

10.30 uur herkansingen

Uitvoering musical Essesteijn


10 jul

1

2

4, 5

4, 5

3



3, 4


4

5

8.30-10.00 uur commissievergaderingen 

10.00-12.30 commissievergaderingen 

12.00 cijfers herk. in Magister

va 12.00 commissievergaderingen 

rapportvergadering lj. 3

13.00 uur 3A, 13.30 uur 3B

14.00 uur 3C, 14.30 uur 3D, 15.00 uur 3E

va. 13.30 volgens rooster: Warme overdracht mentor lj3 -> tutor lj4

Beachdag

Pws werkdag

Uitvoering musical Essesteijn


11 jul



koor (ochtend)


12 jul



Prostudio muziekschool


29/41

leerjaar

activiteiten

bijzondere activiteiten

Dinsdagmiddagactiviteit
14.45 - 16.15 uur

13 jul

1



4,5

2




1 t/m 6

rapportvergaderingen lj. 1

08.30 uur 1A, 09.00 uur 1B

09.30 uur 1C, 10.00 uur 1D, 10.30 uur 1E

11.00 uur vervolg commissieverg. 4,5 

rapportvergaderingen lj. 2

11.30 uur 2A, 12.00 uur 2B

12.30 uur 2C, 13.00 uur 2D


Boeken inleveren Iddink

Deadline nieuwsbrief 5

koor

 

14 jul

4

5

1 t/m 3

9.00 uur rapportvergadering lj. 4

13.00 uur rapportvergadering lj. 5

Aanvragen revisie bij VRT voor 15.00 uur



15 jul

4 en 5


Aanvragen revisie bij VRT voor 15.00 uur



16 jul

1 t/m 5

1

2

1

5

8.30 uur revisievergadering 

9.00 uur promotie 

9.30(?) uur promotie 

Efteling

Novumdag museum Voorlinden



17 jul

4,5

3

4,5


9.00 uur Tutoren rapporten tekenen

9.30 promotie

10.00 uur Promotie

11.00 uur APV 


 

18 jul



koor (ochtend)


 

 

ZOMERVAKANTIE T/M 

30 AUGUSTUS