Debatteam Gymnasium Novum naar de halve finale van Op Weg Naar Het Lagerhuis!

Ook dit jaar doet het debatteam van Gymnasium Novum mee met Op Weg Naar Het Lagerhuis – en die deelname verloopt vooralsnog heel succesvol!

Het debatteam van Gymnasium Novum heeft op 7 maart de Zuid-Hollandse voorronde van de Op Weg Naar Het Lagerhuis debatcompetitie gewonnen. Dat was al een bijzondere prestatie, want daarmee wist het Novum voor de vierde keer op rij door te gaan naar de landelijke rondes. Vorig jaar wist het team van het Novum de finale te bereiken, in 2022 werd de finale zelfs gewonnen. Op 14 maart was de volgende ronde, in Hilversum, en ook daar werden successen behaald: zowel de achtste als kwartfinales zijn gewonnen. Over drie weken komt het Novum uit in de halve finale. Begeleidend docent Hanke Winius is erg onder de indruk van deze prestatie: ‘De spanning was van het begin af aan te snijden, maar de leerlingen hebben het echt geweldig gedaan. Zeker de kwartfinale waren ze supergoed. Op naar de halve finale en wie weet nog verder!’